MEDAX

WYNAJEM GABINETÓW LEKARSKICH

Chcesz wynająć gabinet lekarski w renomowanym i znanym pacjentom od lat miejscu? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Kompleks medyczny Przychodni MEDAX dysponuje gabinetami lekarskimi do wynajęcia na wyłączność lub w określonych dniach i godzinach. Zapewniamy wysoki komfort pomieszczeń i bogatą infrastrukturę. Do dyspozycji wynajmującego pozostaje profesjonalna REJESTRACJA, Wi - Fi oraz parking dla lekarzy. Miejsce jest łatwo dostępne i położone w centrum Łodzi. Służymy wsparciem logistycznym oraz pomocą personelu. Wszelkich informacji udzielamy pod adresem mailowym slawekjedrzej@interia.pl

Winda w budynku

W budynku obok rejestracji znajduje się obszerna winda do dyspozycji pacjentów, personelu i gości.
 

GABINETY LEKARSKIE

Na terenie kompleksu Przychodni Medax znajdują się liczne, doskonale wyposażone, nowoczesne i eleganckie gabinety lekarskie.

SALA OPERACYJNA

W kompleksie znajduje się również nowoczesna i wyposażona sala operacyjna z odpowiednim zapleczem i eleganckimi toaletami.

PARKING I DOJAZD

Ponieważ kompleks Centrum Medycznego "Medax" znajduje się w centralnej części miasta, więc dojazd jest wyjątkowo komfortowy. Tramwaje i autobusy dojeżdżają bezpośrednio w pobliże naszych obiektów. Od strony ulicy Zielonej znajduje się duży parking oraz postój taksówek, a na terenie obiektu przestronny parking dla lekarzy, personelu i wynajmujących lokale, z zamykaną automatycznie bramą.